top of page
  • talavaskovalucie

Představujeme partnera akce

Další značkou, která v celé této akci jede s námi, je Kilpi. Tvůrci této značky vybrali ty nejlepší lidi z oboru a společně vyrábějí a vyvíjí vlastní outdoorové oblečení a sportovní doplňky zejména pro běh, cyklistiku, horskou turistiku a zimní sporty. Přijď se přesvědčit na jejich stánek, který najdete v Autokempu Olešná.S Kilpi hravě vybavíš svůj šatník oblečením na výlet i do města. Vyber si z celé řady sortimentu na zimu i léto, pro děti i dospělé. Svůj sportovní šatník obohať zimními či sofshellovými bundami, pohodlnými kalhotami nejen do přírody nebo na sjezdovku, sportovními mikinami, technickým oblečením, cyklistickými dresy i produkty na běh nebo běžky.


Kilpi je česká značka s tradicí a firma rodinného typu s mezinárodním přesahem. Značka Kilpi existuje od roku 2012 a v současnosti je zaregistrována ve více než 120 zemích světa. V České republice najdete několik monobrandových prodejen a centrála společnosti sídlí v Ostravě.


Máš rád výzvy a neobyčejná dobrodružství? Kilpi podporuje smysluplné sportovní akce, které pomáhají lidem překonat vlastní limity. Je partnerem seriálu cyklistického MTB závodu Kolo pro život, extrémního beskydského ultramaratonu s názvem Beskydská sedmička nebo Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Denně plní své sociální sítě zajímavým obsahem, čímž si buduje vlastní komunitu zákazníků a oslovuje stále nové příznivce aktivního života. Ikonou značky Kilpi se stal severský sob – plyšový maskot v podobě soba v modrém tričku, který poutá pozornost za všech okolností.


A proč tedy zrovna Kilpi? Toto slovo znamená v překladu z finštiny výraz “štít”. A to je podstata i filozofie této značky. Spolehni se, že oblečení Kilpi bude tvým štítem, a to nejen za ukrutného mrazu nebo vydatného deště.


35 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page